Informace

Místo konání

Místem konání Konference mládeže jsou prostory církve Slovo života Brno, Nové Sady 37, Brno.

Ubytování

Organizátoři konference pro účely přenocování poskytují možnost přespání v pronajmutých prostorech. Jedná se o společné ubytování většinou na podlaze tělocvičny či velké vytápěné místnosti. Proto je dobré si s sebou na přenocování přivézt vlastní karimatku a spacák. Ubytování pro chlapce a dívky je poskytnuto zvlášť.

Ubytovací místa jsou od místa konání konference vzdálená cca 20 minut jízdy brněnskou hromadnou dopravou. Zajistěte jízdenky na městkou hromadnou dopravu ještě před večerním programem. V místě konání konference se jízdenky prodávat nebudou. Cena hodinové jízdenky je asi 25Kč, viz tarif MHD. Pokud potřebujete poradit s nákupem jízdenky, náš support team vám rád poradí. 😉

Při registraci a během večerního programu budou ubytovaní dostatečně informováni o místě a způsobu dopravy na ubytování, dále bude možné se připojit k organizované skupině. Nicméně za to, že se dostaví na místo ubytování, si zodpovídá každý účastník sám, organizátoři konference pouze zajišťují potřebné prostory a informace.

Ubytování bude zajištěno v prostorách Centra volného času BOSA, Ostopovická 29, Brno-Bosonohy. Kluci i holky budou ubytovaní ve stejném objektu, avšak v oddělených místnostech. Během pobytu budou celou dobu přítomni plnoletí organizátoři, vždy muž i žena.

Cesta hromadnou dopravou:
Křídlovická nebo Soukenická tramvaj č. 8 (směr Starý lískovec)
přestup Dunajská  na autobus č. 69 (směr Bosonohy) nebo č. 402 (směr Veverské Knínice)
výstup na zastávce Skalní

Celková doba cesty 18 – 23 minut.

Stravování

Stravování není v ceně konferenčního poplatku a každý účastník si je zajišťuje sám. Přímo na místě konání konference bude fungovat kavárna s drobným občerstvením.

K dispozici bude horká voda a mikrovlnka.

V blízkém okolí místa konání konference je pak možné si jídlo nakoupit v supermarketu či restauracích a fastfoodech.