Lidé konference mládeže 2020

PŘEDNÁŠEJÍCÍ

Přednášející budou zveřejnění později.

CHVÁLICÍ TÝMY

YOUTH Worship

Mladá skupina sloužící na mládeži Slova života v Brně. Letos to bude poprvé, co v tomto podání bude sloužit na Konferenci mládeže. I když v ní jsou v tuto chvíli jen 3 lidi, a to Michal Baný na klávesy, Sára Buchtová na bicí a Elli Hakobová zpěv, tak se nebojí jít i do náročnějších chval pro daleko více nástrojů. Chtějí přinést do Brna a celkově do Česka chvály ze zahraničí, takže jsou typičtí hlavně anglickými chválami. To kdy budou hrát bude ještě upřesněno, ale najdete to v programu. Velmi se na ně těšíme.

ORGANIZÁTOŘI

JANETTE OUBRECHTOVÁ

Janette žije v Milovicích u Prahy, kde je součástí skvělé misijní skupiny Slova života a vede zde mládež. Být součástí církve a budovat tělo Kristovo je její nejmilovanější poslání. Taky má ráda kávu, opravdu moc a aktuálně bude s mládežníky otevírat kavárnu a bistro na nádraží. Hudba je její motor, už delší dobu jsou to spíš alternativnější elektronické věci. Baví ji chodit do kina, má ráda voňavý podzim, horké léto, zasněženou zimu, osvěžující jaro a hned po Ježíši miluje svoji rodinu a přátele! Bude vás provázet letošním ročníkem Konference mládeže.

ELLI HAKOBOVA

Elli hraje na chválách na mládeži a na konferenci bude sloužit v YOUTH Worship. Miluje focení, hudbu a má ráda lidi. Stará se o estetickou stránku církevního a konferenčního instagramu. Pokud sledujete instagram konference mládeže tak jí už určitě dobře znáte. A společně s Michalem Baným nás bude na konferenci „hypovat“, aby jsme byli vždycky plní energie a užili si to. A #hypeforjesus!!!

MICHAL BANÝ

Michalovi je 17 let. Hraje na chválách na mládeži a na konferenci ho uvidíme v YOUTH Worship. Miluje hudbu a všechno co je s ní spojené. Společně s Elli je členem propagačního týmu, jistě ho znáte z instagramu Konference mládeže a z youtube kanálu. Na konferenci nás bude každé ráno s Elli probouzet, bude uvádět všechny soutěže. Bude se starat o to aby jsme nikdo neusnuli a užili si to na 100%. A #hypeforjesus!!!

MICHAL & JANA VAŇKOVI

Rodiče tří správných kluků a jedné slečny, zapálení pro život v církvi, neúnavně pracující na Božím díle. Společné chvíle rádi tráví v přírodě i u dobrého jídla. Michal je pastor sboru Slovo života Brno. 

DAN SEDLÁČEK

Dan se už řadu let věnuje přípravám a dohledu na realizaci konference mládeže Slovo života v Brně, zejména technickému zajištění a organizačním záležitostem.

MARTIN & KRISTY MALÉŘOVI

Martin i Kristýna se podílejí na organizaci Konference mládeže především praktickými věcmi. Martin spravuje web a sociální sítě. Taky zaštiťuje grafickou stránku konference a můžete ho vidět i na pódiu ve chválicím týmu.
Kristýnka má na starosti administraci Konference mládeže a komunikaci s účastníky. Během konference ji najdete na registraci.