Organizátoři

Michal & Jana Vaňkovi
Rodiče tří správných kluků a jedné slečny, zapálení pro život v církvi, neúnavně pracující na Božím díle. Společné chvíle rádi tráví v přírodě i u dobrého jídla. Michal je pastor sboru Slovo života Brno. 
Dan Sedláček
Dan se už řadu let věnuje přípravám a dohledu na realizaci konference mládeže Slovo života v Brně, zejména technickému zajištění a organizačním záležitostem.
Janette Oubrechtová
Janette žije v Milovicích u Prahy, kde je součástí skvělé misijní skupiny Slova života a vede zde mládež. Být součástí církve a budovat tělo Kristovo je její nejmilovanější poslání. Taky má ráda kávu, opravdu moc a aktuálně bude s mládežníky otevírat kavárnu a bistro na nádraží. Hudba je její motor, už delší dobu jsou to spíš alternativnější elektronické věci. Baví ji chodit do kina, má ráda voňavý podzim, horké léto, zasněženou zimu, osvěžující jaro a hned po Ježíši miluje svoji rodinu a přátele! Bude vás provázet letošním ročníkem Konference mládeže.
Martin & Kristýna Maléřovi
Martin i Kristýna se podílejí na organizaci Konference mládeže především praktickými věcmi. Martin spravuje web a sociální sítě. Taky zaštiťuje grafickou stránku konference a můžete ho vidět i na pódiu ve chválicím týmu. Kristýnka má na starosti administraci Konference mládeže a komunikaci s účastníky. Během konference ji najdete na registraci.