Účinkující Konference mládeže 2019

Janette Oubrechtová
Janette žije v Milovicích u Prahy, kde je součástí skvělé misijní skupiny Slova života a vede zde mládež. Být součástí církve a budovat tělo Kristovo je její nejmilovanější poslání. Taky má ráda kávu, opravdu moc a aktuálně bude s mládežníky otevírat kavárnu a bistro na nádraží. Hudba je její motor, už delší dobu jsou to spíš alternativnější elektronické věci. Baví ji chodit do kina, má ráda voňavý podzim, horké léto, zasněženou zimu, osvěžující jaro a hned po Ježíši miluje svoji rodinu a přátele! Bude vás provázet letošním ročníkem Konference mládeže.
Dominik Koubek
Dominikovi je 21 let. Pochází z Prahy, a momentálně žije v Uppsale, ve Švédsku, kde studuje biblickou školu. Dominik posledních pár let žil v Českých Milovicích, kam se odstěhoval se svojí mamkou, a kde se cítí jako doma. Dominik se živí jako holič, což je zároveň i jeho největší vášeň (krom Ježíše samozřejmě). Vedle toho má rád film, hudbu, převážně repovou, elektronickou, a tu tvrdší, vysedánávání v kavárnách s nejbližšími přáteli a procházení se jak po městě, tak i v přírodě. Miluje svojí domovskou církev Slovo Života v Milovicích, a sní a pomáhání lidem objevovat potenciál, který do nich Bůh vložil.
Philip Rönnquist (SWE)
Philipovi je 18 let. Je součástí domovské církve Word of Life International ve Švédské Uppsale, kde slouží jako jeden z vedoucích chvály. Philip má velikou vášeň pro vytvářením hudby, převážně hip-hopu, sám repuje, a miluje žít každý den “Party!” S Ježíšem, je Philip motivovaný, den za dnem být lepším člověkem.
Roman Povala
Dnes otec dvou dětí a hlava rodiny, před několika lety však propadl drogám. Z kruhu feťáků se vyškrábal a dnes jim pomáhá. Mládeži představuje svoje přednášky a radí jim, nejen co se drog týká. Na Konferenci mládeže 2019 bude mít seminář se svým svědectvím.
Gabriel Eurell (SWE)
Gabriel pochází ze Švédska a přijede nás motivovat k životu s Ježíšem. Gabriel je vedoucím mládeže, vedoucím chval a propagace v církvi Word of Life v Uppsale. S láskou buduje mladé lidi ve víře a inspiruje je k tomu, aby svůj život žili plně s Ježíšem. Cestuje po Švédsku a celé Evropě aby kázal a motivoval mladé i dospělé a vyučoval je ve vedení. Na letošní Konferenci mládeže nám s radostí předá to, co mu Bůh dal na srdce.
Sofia Westerberg (SWE)
Sofia k nám přijela z církve Word of Life ze švédské Uppsaly. První půlku roku 2018 strávila v Brně vedením mládeže v církvi Slovo života. Procestovala kus světa a s otevřeným srdcem sdílela s lidmi lásku k Ježíši slovem i svými skutky. Ve Švédsku se podílí na vysílání mladých lidí na misie. Mnoho let byla vedoucí mládeže, vedla dívčí skupinu. V minulém roce se zaměřila na výcvik vedoucích. Je velmi ráda, že zde může být.
Lukáš Targosz
Spolu s manželkou Ditou vedou církev Element v Hradci Králové, kterou společné založili v roce 2003 a která spadá pod Apoštolskou církev. Usilují o to být církví, která rozumí lidem. Na Alphacrucis College v Sydney získal titul Masters of Arts (Leadership). Lukáš miluje kávu, hudbu U2, válečné filmy a čte v průměru 55 knih ročně.
Peter Slaný (SK)
Peter je mladý muž se silným příběhem (Môj príbeh). Od 13 let jel na marihuaně, později na LSD a Piku. Zlomovým pro něj byl okamžik, kdy se rozhodl jít do TeenChallenge.
Tomáš Šimko (SK)
Keď mal 17 rokov na prázdninách v USA prežil radikálne obrátenie a rozhodol sa dať svoj život Ježišovi. Tomáš slúži ako vedúci mládeže Slova života v Bratislave. Je vyštudovaný psychológ a  pôsobí vo veľkých medzinárodných spoločnostiach, kde sa zameriava na výber zamestnancov vrámci Európy, Blízkeho východu a Afriky. Je ženatý a má dve deti.
Petr Petrášek
Pastor sboru Cesta života v Jižních Čechách. Boží bojovník, jehož vizí je získat pro Boží království celé Jižní Čechy a každé další místo, které mu Ježíš ukáže.
Michal Vaněk
Otec tří správných kluků a jedné slečny, zapálený pro život v církvi, neúnavně pracující na Božím díle. S manželkou Janou rádi tráví své společné chvíle v přírodě i u dobrého jídla. Michal je pastor sboru Slovo života Brno.
Jiří Němec
Pastor a kazatel církve Slovo Života v Brně. Muž s velkýma rukama a ještě větším srdcem pro Boha a pro lidi. Milovník dobrého jídla a kvalitní kávy. Kromě jeho rodiny je jeho vášní i fotografování, a to zejména přírody. Ve sboru v Brně vede kurzy Beta a Zmocnění ke službě a stará se o domácí skupiny.