Účinkující Konference mládeže 2019

ESPÉ
Kapela ESPÉ je skupina priateľov s hlbokými vzťahmi, ktorí milujú Boha. Spolu nielen hrajú, ale stretávajú sa takmer každý deň, rozprávajú spolu o tom, čo žijú a vedia o sebe takmer všetko. Práve ich vzťahy spôsobujú hlbokú jednotu aj počas vedenia chvál, keď sa ich osobné pomazanie zjednocuje do jedného hlasu uctievajúceho Boha. Lídrom kapely je Julo Slovák, ktorý skladá väčšinu piesní a túži sa v uctievaní Božej prítomnosti hýbať stále ďalej. Kapela ESPÉ vychádza zo Spoločenstva SP, ktoré je jej domovom a duchovnou rodinou. Túžime vidieť rodiny, spoločenstvá, mestá a národy premenené Božou láskou skrze autentickú chválu kamkoľvek ideme. (převzato z oficiálních stránek kapely espe.sk)
Janette Oubrechtová
Janette žije v Milovicích u Prahy, kde je součástí skvělé misijní skupiny Slova života a vede zde mládež. Být součástí církve a budovat tělo Kristovo je její nejmilovanější poslání. Taky má ráda kávu, opravdu moc a aktuálně bude s mládežníky otevírat kavárnu a bistro na nádraží. Hudba je její motor, už delší dobu jsou to spíš alternativnější elektronické věci. Baví ji chodit do kina, má ráda voňavý podzim, horké léto, zasněženou zimu, osvěžující jaro a hned po Ježíši miluje svoji rodinu a přátele! Bude vás provázet letošním ročníkem Konference mládeže.
Dominik Koubek
Dominikovi je 21 let. Pochází z Prahy, a momentálně žije v Uppsale, ve Švédsku, kde studuje biblickou školu. Dominik posledních pár let žil v Českých Milovicích, kam se odstěhoval se svojí mamkou, a kde se cítí jako doma. Dominik se živí jako holič, což je zároveň i jeho největší vášeň (krom Ježíše samozřejmě). Vedle toho má rád film, hudbu, převážně repovou, elektronickou, a tu tvrdší, vysedánávání v kavárnách s nejbližšími přáteli a procházení se jak po městě, tak i v přírodě. Miluje svojí domovskou církev Slovo Života v Milovicích, a sní a pomáhání lidem objevovat potenciál, který do nich Bůh vložil.
Gabriel Eurell (SWE)
Gabriel pochází ze Švédska a přijede nás motivovat k životu s Ježíšem. Gabriel je vedoucím mládeže, vedoucím chval a propagace v církvi Word of Life v Uppsale. S láskou buduje mladé lidi ve víře a inspiruje je k tomu, aby svůj život žili plně s Ježíšem. Cestuje po Švédsku a celé Evropě aby kázal a motivoval mladé i dospělé a vyučoval je ve vedení. Na letošní Konferenci mládeže nám s radostí předá to, co mu Bůh dal na srdce.
Roman Povala
Dnes otec dvou dětí a hlava rodiny, před několika lety však propadl drogám. Z kruhu feťáků se vyškrábal a dnes jim pomáhá. Mládeži představuje svoje přednášky a radí jim, nejen co se drog týká. Na Konferenci mládeže 2019 bude mít seminář se svým svědectvím.
Sofia Westerberg (SWE)
Sofia k nám přijela z církve Word of Life ze švédské Uppsaly. První půlku roku 2018 strávila v Brně vedením mládeže v církvi Slovo života. Procestovala kus světa a s otevřeným srdcem sdílela s lidmi lásku k Ježíši slovem i svými skutky. Ve Švédsku se podílí na vysílání mladých lidí na misie. Mnoho let byla vedoucí mládeže, vedla dívčí skupinu. V minulém roce se zaměřila na výcvik vedoucích. Je velmi ráda, že zde může být.
Tomáš Šimko (SK)
Keď mal 17 rokov na prázdninách v USA prežil radikálne obrátenie a rozhodol sa dať svoj život Ježišovi. Tomáš slúži ako vedúci mládeže Slova života v Bratislave. Je vyštudovaný psychológ a  pôsobí vo veľkých medzinárodných spoločnostiach, kde sa zameriava na výber zamestnancov vrámci Európy, Blízkeho východu a Afriky. Je ženatý a má tri deti.
Daniel Kunášek
Pocházím z Kutné Hory, kde jsem několik let vedl mládež a English campy. Momentálně bydlím v Plzni a od září jsem převzal část zodpovědností v Nové generaci. Jsem ženatý student VŠ, který má moc rád sport (florbal a triatlon) a knížky (Komenský, Wright apod.).
Peter Slaný (SK)
Peter je mladý muž se silným příběhem. V minulosti byl 10 let narkomanem, od 13 let jel na marihuaně, později na LSD a Piku. Zlomovým pro něj byl okamžik, kdy se rozhodl jít do TeenChallenge. Teď je už více než 10 let čistý od drog. Je ředitelem a lektorem ACET SR, vedoucím mládeže Connect Club v Púchově a druhým pastorem Apoštolské církve AGAPE CENTRUM ve městě Púchově. Jeho vášní je Evangelizace a práce s mládeží. Se svou manželkou Kristýnou slouží v oblasti duchovního poradenství a vysvobození. Mají dvě děti - Áronka a Jonatánka.
Petr Petrášek
Pastor sboru Cesta života v Jižních Čechách. Boží bojovník, jehož vizí je získat pro Boží království celé Jižní Čechy a každé další místo, které mu Ježíš ukáže.
Zoltán Édes
Jmenují se Zoltán Édes, spolu s moji manželkou jsme vedoucí mládeže Connect v Brně. Pocházím ze Slovenska, ale už přes 10 let žiju v Brně a studuji aplikovanou fyziku.
Jana & Michal Popelkovi
Michal je člověk se srdcem na správném místě, který se nebojí přijímat Boží lásku a stejně tak ji dávat lidem kolem sebe. Má rád mladé lidi a je mezi nimi jako ryba ve vodě. Se svojí manželkou Janou vychovávají dva náctileté kluky.
Michal Vaněk
Otec tří správných kluků a jedné slečny, zapálený pro život v církvi, neúnavně pracující na Božím díle. S manželkou Janou rádi tráví své společné chvíle v přírodě i u dobrého jídla. Michal je pastor sboru Slovo života Brno.
Jiří Němec
Pastor a kazatel církve Slovo Života v Brně. Muž s velkýma rukama a ještě větším srdcem pro Boha a pro lidi. Milovník dobrého jídla a kvalitní kávy. Kromě jeho rodiny je jeho vášní i fotografování, a to zejména přírody. Ve sboru v Brně vede kurzy Beta a Zmocnění ke službě a stará se o domácí skupiny.
Ema Fridrichová
Ema Fridrichová je mladá, sympatická, milá a obětavá slečna, s nádherným srdcem pro Ježíše. Boha má na prvním místě a Jeho lásku šíří dál lidem kolem sebe. Naplno důvěřuje Bohu, ať se děje cokoliv. Ema to dobře umí s dětmi a má s nimi trpělivost, už od dětství má na srdci službu dětem a mladým, což je taky jeden z důvodů proč nyní studuje v Anglii obor Early Childhood Studies. Ema je chytrá. Hodně rychle se dokáže naučit naprosto cokoliv, což jí může každý jen závidět. Má výbornou paměť. Ema je taky dost šílená, má super nápady a ráda plánuje a organizuje věci pro ostatní, především překvapení. Je také velmi kamarádská, pro své přátele je velikou inspirací a zkrátka - člověk se s ní nikdy nenudí. Nicméně, slabost pro čokoládu a hru na ukulele jen tak něco nepřekoná.
Michal Kočer
Michal patří ke generaci tzv. Husákových dětí, tj. jeho dětství a dospívání postihla silná vlna komunistické normalizace. Již na základní škole měl zájem o vědu, techniku a poznání toho, jak svět kolem něj funguje. Během prvních let magisterského studia na matematicko-fyzikální fakultě UK si vybral experimentální obor fyziky pevných látek, fyziku kovů. Ve stejnou dobu prožil i osobní setkání s živým Kristem, které ovlivnilo celý jeho další život. Začal se věnovat i studiu biblických věd a spolu se svou ženou Martinou se aktivně zapojil do vyučování a volnočasové práce s mládeží v lokální církvi a v křesťanských misijních organizacích. Studoval teologický program oklahomské Oral Roberts University na teologickém semináři Slovo Života, Uppsala, Švédsko. V současné době vyučuje Fyziku a Informatiku na Gymnáziu Jírovcova v Českých Budějovicích.
Jan Chenza Šeda
Jmenuji se Jan Šeda, ale většina lidí mě zná pod přezdívkou Chenza. Jsem zástupce pastora v církvi CityHouse v Brně. Mám rad sport, jídlo a miluji svou manželkou, která pochází z Kalmické republiky. Naplno si užívám život s Bohem, který mě dává smysl a směr.